Flama Bayrak

Flama Bayrak Hakkında Genel Bilgi
ÜRÜN ÖLÇÜLERİ

40×100 cm 50×100 cm 50×120 cm 50×150 cm 50×200 cm
60×180 cm 65×200 cm 70×200 cm 70×250 cm 75×300 cm
100×300 cm 100×400 cm 150×400 cm 150×500 cm 200×800 cm

Flama Bayrak

Flama bayrak günümüzde müşterilerimizin en çok arama olarak yapmış olduğu bir anahtar kelime olmakla birlikte aynı zamanda flama bayrak bi ürün ismi olmaktadır.Bayrakçı firmaların sıkça flama bayrak terimlerini müşteri çekmek için sitelerine anahtar kelime olarak yayınlamaktadırlar.

Bir çoğu müşterilerimiz yaptırmak istediği bayrak yada flama ürünlerinin isim olarak karıştırdıklarından dolayı bütün ürünlere flama bayrak olarak adlandırmaktadırlar.

Özel sektörde ihtiyaç duyulduğunda bir çoğu firmalar,kamu kurumları,belediyeler,oteller,turizm acentelerin Flama Bayrak ürünleri tercih edilmektedir.

Gerçek Kalitede Flama Bayrak Çeşitleri

Birçok açıdan kalite sağlayacak olan Flama bayrak modelleri her zaman için de yüksek kalite ve olağanüstü bir görünüm sunacaktır. Pırıl pırıl özellikle saten ve raşel dış mekan kumaşlara baskılı olan Flama bayrak çeşitleri her zaman için veya iş yerinizin ve süsleme alanlarının en nadide ürünleri arasında yer alacaktır.

Yüksek dpi çözünürlükte baskı kalitesi ve canlı renkler ile yapılan Flama bayrak her boyutta olabilmektedir. Firmamızın Tamamen fabrika üretimine geçmiş olmasından dolayı kumaş eni 3,20 cm olarak tek parça halinde baskı yapabilen ilk ve tek flama bayrak firması olmuş ve nadir bulabileceğiniz bir işletme olmaktadır. Tamamen sizin tercih ettiğiniz baskılı ve baskısız ürünleriyle son derece de kaliteli yapısı ile her zaman kendini koruyacak olan Flama bayrak çeşitlerinde yırtılma, yıpranma, sararma veya baskı kalitesinde herhangi bir hata olmamaktadır.

Flama bayrak ürünleri müşterilerimizin istediği tüm özellikleri ile sağlanmaktadır. İster direkt poster olarak istenirse de logolu flama modelleri olarak hazırlanacak olan bu flamalar her zaman için yüksek koruma sağlayacak ve asla kendi yapısından bir taviz vermeyecektir.

Türkiye’nin Her Yerine Flama Bayrak İmalatı ve Satışı

Şimdiye kadar hiçbir yerde görmediğiniz geniş ebat ve birbirinden farklı model ve sınırsız renk seçenekleri ile bulabileceğiniz Flama bayrak çeşitleri İnternet sayfamız üzerinden kolayca satın alabilir ve özel tasarım flama bayraklarını sipariş verebilir en kısa sürede de kargo aracılığı ile adrese teslim edilmektedir.

İster hesaba havale,ister kredi kartı ile ödeme,isterseniz de ürün tesliminde nakit ödeme şeklinde yapılacak olan ödemeler ile en uygun fiyatlara bir çok Flama bayrak ürünlerine sahip olabilirsiniz.

Kırlangıç Flama Bayrak

Bayrakların birçok çeşidi olmaktadır. Kırlangıç flama bayrak da bu çeşitlerden bir tanesi olmaktadır. Normal bayrakların aksine aşağı doğru sallanan bu bayrağın birden fazla çeşidi ve boyutu bulunmaktadır. Direk boyuna göre bayrak boyları da değişiklik göstermektedir. Kırlangıç flama bayraklarının şekli, dikdörtgen şeklinde ve aşağı doğru sallanan kenarı iki üçgen şeklinde ya da tek üçgen şeklinde de olmaktadır. Bu bayrak kırlangıç Türk bayrağı olarak da geçmektedir.

Bu şekildeki bayraklara kırlangıç flama bayraklar denmektedir. Farklı direklere asılan bu bayrakların direklere göre farklı boyları olmaktadır. Bu boylar ise farklı yerlerde kullanım gereği görülmektedir.

Kırlangıç Flama Bayrak Kullanım Alanları

Kırlangıç flama bayrak her türlü reklamda ve kırlangıç flama Türk bayrağı olarak kullanılabilmektedir. Türk bayrağının sokaklara asılma şekillerinde, firmaların kendi reklamlarını bastırıp kapı önlerinde kullanımı sağlanmaktadır. Farklı şekilde ve desende basımları yapılmaktadır. İki tür çeşidi olmaktadır. Biri iki üçgenli biri de tek üçgenli olmaktadır. Bu bayraklar iş yerlerinin açılışlarında çok kullanılmaktadır. Küçük boyutlarda bastırılıp bir ipe geçirilerek tepeden boylu boyunca asılıp süs gibi kullanılabilmektedir.

Açılışlar dışında seçim zamanlarında da siyasi partiler kendi binalarının önüne çoklu bir şekilde asmaktadırlar. Kırlangıç flama bayrakları oldukça fazla kullanım alanına sahip olmaktadır. Bu nedenle çok sevilen ve satışı çok olan bir bayrak çeşidi olmaktadır.

Bu boyutlardaki bayrakların kırlangıç flama fiyatları ise oldukça uygun olmakta ve boyutuna göre değişiklik göstermektedir.