Türkçe العربية English German

Şirket Bayrakları

Şirket Bayrakları Nedir?

Şirket bayrakları denince akla ilk gelen kapı önü direklerinde dalgalanan flama bayrak, diğer adıyla gönder bayrağı ürünleri olarak bilinmektedir.
Halbuki şirketlerde kullanılan o kadar farklı ürünler var ki ve bunları kısaca sayacak olursak eğer
kapı önü direkler için gönder bayrağı,  şirket girişleri ve toplantı salonlarında makam bayrağı,  toplantı ve seminer stantlarında kırlangıç flama ve masa bayrağı,  rol lup  banner  ürün tanıtımında oldukça popüler ve kolay taşınabilen fuarlar ve şirket bünyesinde kullanılan bir ürün olmaktadır.

Şirketlerin en gözde tercihlerinden birisi olan makam bayrağının çok önemli ve önemi olmaktadır.
Firmaya Misafir olarak gelen bir diğer şirket yada firma yetkilisinin gelmiş olduğu bu şirketin bu kurumsallığı taşıyan makam bayrağı için beğenisi oldukça fazla olup kendisi, de bu ürünün imalatını yapan flamabayrak.com   şirketinden bilgi alarak hemen hızlıca sipariş vermektedirler ve böylece kendileri, de kurumsallığa adım atan şirketler arasına girmektedirler.

Şirket Bayrakları Fiyatları Nedir?


Şirket flama ve bayrakları yapılışı  gelişen teknolojik makine parkurlarından sonra iki farklı kumaş olan raşel  ve  saten kumaşlardan başka diğer kumaşlara direk baskı yapılamayıp yapılsa dahi de iyi sonuçlar alınamadığından dolayı bu kumaşlar dışında baskılı flama yada bayrak üretimi yapılamamaktadır.

 Raşel kumaş gözenekli ve rüzgar, yağmur gibi etkenlerden çok fazla etkilenmeyen % 100 polyester iplikten dokuma yöntemi ile esnek olmayan su tutmayacak şekilde üretilen kumaş çeşididir.

Saten kumaş sıkı dokumalı parlak ve mat seçeneği ile % 100 polyester olup dış ortamlarda çift kat gönder bayrağı veya flama bayrak olarak, iç mekanlarda ise tek kat kırlangıç flama, masa bayrağı, makam bayrağı ve rol lup banner olarak üretimi yapılmaktadır.

Şirket Bayrakları Ölçüleri Kaçtır?

Şirket makam bayrağı birinci sınıf saten kumaştan üretilmekte olup şirketlerin kurumsallığını gösteren kendinden ayakta durabilen gösterişli bayrağıyla şirketleri temsil etmektedir.

Şirket kırlangıç flama daha çok duvarlarda asılı vaziyette bulunduğu firmayı ya da şirketi temsil eden reklam amaçlı yapılan ürün olmaktadır. Daha çok toplantılarda kullanılıp olup  şirket bayi, lerinede reklam amaçlı olarak talebe göre yapılmaktadır.

Masa bayrakları şirketin ya da firmanın kurumsallığını belirten özellikle toplantıların vazgeçilmez bir ürün parçasıdır. Saten kumaştan çift katlı yapılmakta olup istenirse tek kat olarak, ta yapılabilmektedir.

Rollup banner her ne kadar vinil yada diğer adı ile branda, dan yapılsa, da zaman, la ortam sıcaklığı yada soğukluğunun neden olduğu ortamlardan sıcak ise içe doğru soğuk ise dışa doğru kıvrılma olmaktadır bu gibi hususların olmaması için müşterilerimiz daha çok 160 gram parlak yada mat saten kumaş tercih etmektedirler.

Branda gibi solvent boyalarla baskısı yapılan rollup  banner, ler zamanla hava sıcaklığından dolayı birbirine yapışıp üstündeki logo, resim yada her ne gibi baskı var ise hasar oluşturmaktadır saten kumaş ise bunların hiç birinden etkilenmemektedir.

Bizi Hızlıca Arayabilirsiniz