Bayrakçı

Sektörünün öncü isimleri arasında yer alan Flama Bayrak, kaliteli hizmetleri ile Bayrak dünyasına çok farklı bir mentaliteli ile yaklaşıyor. Modern üretim ekipmanları ve profesyonel ekip çalışması ile istenilen tüm ürünleri ihtiyaçları birebir karşılayacak şekilde üretmektedir. Tüm hizmet taleplerinde en kısa zamanda en kaliteli baskı teknikleri ile çalışmalar sürdürülmektedir. Ürün portföyümüz oldukça geniştir.

Türk Bayrağı Üretimlerimiz

Bu kategoride meydan tipi ve gönderi tipi türk bayrağı imalatı yapılmaktadır. 35*100 cm, 40*120 cm, 50*150 cm’den başlayan ebatlar 2000*3000 cm ebatlarına kadar çıkmaktadır. Türk bayrağının üretiminde kırmızı kumaş ile başlanır. Üzerine titizlikle işlenen Ayyıldız ile her yerde gurur ile taşıyacağınız modeller ortaya çıkar.

Kumaş olarak en kaliteli kumaşlar kullanılmaktadır. Bu şekilde dış ortamdaki hava şartlarına uyum sağlayan ve bozulmayan bayraklar, uzun yıllar kullanıma elverişli olarak sunulur. Kullanım alanlarına uygun şekilde tasarımlara eklemeler yapılabilir. İÇ mekanlarda kullanılan modeller farklı kumaşlardan tercih edilebilir. Kalitesine, kullanım alanına, ebatlarına ve kumaş seçimine göre türk bayrağı satışı için fiyatlar belirlenmektedir.

Kırlangıç Flama Modellerimiz

40*100 cm, 50* 100 cm ebatlarından başlayan modeller 200*800 cm ebatlarına kadar çıkabilmektedir. Bu alanda kırlangıç flama normal bayraklardan farklı olarak aşağı doğru sallanır. Bu modellerde dikdörtgen, iki kenarı ya da tek kenarı üçgen şekillerinde modeller bulunmaktadır. Baskılar saten kumaşlar üzerinde kullanıldığında oldukça dikkat çekici bir görünüm elde edilebiliyor. Canlı renkler ve yüksek dpi çözünürlükte baskı kalitesi ile bu flama modelleri arasından seçimler yapabilirsiniz.
Devamını Oku…