Dubalı Bayrak

Dubalı Bayrak Hakkında Genel Bilgi
Plaj Bayrağı

Dubalı Bayrak

Günümüzde pazarlama ve reklam alanında yaşanan gelişmeler neticesinde kurumlar ve şirketler çok farklı şekillerde tanıtımlarını planlayabilmektedirler. Gelişen trendlerin takip edilmesi bu açıdan firmanın lehine olacak ve yeni reklam tekniklernin anında kullanımına imkan verecektir. Marka tanıtmanın ve işletmeyi geliştirmenin en önemli aşamalarından birisi de reklam şeklini belirlemektir. En iyi sonucu hazırlayacak reklam tekniğini seçmek ve uygulamak üstelik bunu uygun maliyetlerle yapmak en doğru reklam çalışması olmakadır.

Dış mekanlarda insanların ilgisini çeken, uygun maliyetli reklam türü olan dubalı bayraklar son yıllarda iyice ilgi görmektedir. Kurum logosu ile birlikte kolayca yaptırılabilecek olan bu reklam aracı, istenilen ölçülerde hazırlanabiliyor. Dış mekanlarda çekici ve etkili bir pazarlama yöntemi olarak da dikkat çekiyor.

Bayrak Tasarımı

Tasarım yaparken öncelikle firmanın logo, kampanya gibi bilgileri alınıyor. Elbette firmanın özel linkle ve daima kullandıkları bir yazı tipi ya da karakteri varsa bunlar öğreniliyor. Tanıtımı yapılacak olan işletme açısından önemli olan detaylar bilgisayar üzerinde tasarlanıyor. Bilgisayarda yapılan tasarımın firma tarafından onaylanmasının ardından Dubalı bayrak baskıya gidiyor. Baskı uzun yıllar kullanımı sağlayabilmek üzere özel üretilmiş kumaşlara yapılıyor ve ardından bayrağın daha canlı kala-bilmesi için işlemler uygulanıyor.

Hazırlanan bir dubalı bayrak uzun yıllar hiç bozulmadan, şiddetli rüzgar, yoğun kar ya da yağmura rağmen renklerini bozmadan koruyabiliyor. Üstelik düşük maliyeti de yıllar süren kullanım imkanı düşünülünce son derece uygun oluyor.

Dubalı Bayrak Seçim Nedenleri

Dubalı bayrak seçmek için pek çok sebep var aslında. Öncelikle istenilen boyutlarda hazırlanabilen bu bayrak, uzun yıllar hiç bozulmadan kullanılabiliyor. Üstelik bayrak şekli olarak da seçenekler bulunabiliyor. Damla bayrak denilen şekilde hafif ovalimsi bir yapı ile de göze sert gelmeyecek bir seçenek sunulabiliyor.

Kullanılan renkler açısından da sınırlama yoktur. Bu da geniş renk yelpazesi içinde firmanın tam olarak temsili olan rengin dubalı bayrak üzerinde uygulanmasını sağlıyor. Kolayca taşınabilmesi, 24 saatte hazır hale gelmesi ve elbette fiyatlarının çok uygun olması olta bayrak da denilen dubalı bayrak seçmek konusunda işletmeleri yüreklendirebiliyor.