Kırlangıç Bayrak

Kırlangıç Bayrak Hakkında Genel Bilgi
ÜRÜN ÖLÇÜLERİ

40×100 cm 50×100 cm 50×120 cm 50×150 cm 50×200 cm
60×180 cm 65×200 cm 70×200 cm 70×250 cm 75×300 cm
100×300 cm 100×400 cm 150×400 cm 150×500 cm 200×800 cm

 

Kırlangıç Bayrak

Kırlangıç Flama  günümüzde müşterilerimizin en çok arama olarak yapmış olduğu bir anahtar kelime olmakla birlikte aynı zamanda kırlangıç bayrak bi ürün ismi olmaktadır.Bayrakçı firmaların sıkça bu kelimeyle terimlerini müşteri çekmek için sitelerine anahtar kelime olarak yayınlamaktadırlar.

Bir çoğu müşterilerimiz yaptırmak istediği bayrak yada flama ürünlerinin isim olarak karıştırdıklarından dolayı bütün ürünlere kırlangıç bayrak olarak adlandırmaktadırlar.

Özel sektörde ihtiyaç duyulduğunda bir çoğu firmalar,kamu kurumları,belediyeler,oteller,turizm acenteler tercih etmektedir.

Birçok açıdan kalite sağlayacak olan kırlangıç bayrak modelleri her zaman için de yüksek kalite ve olağanüstü bir görünüm sunacaktır. Pırıl pırıl özellikle saten ve raşel dış mekan kumaşlara baskılı olan çeşitleri her zaman için veya iş yerinizin ve süsleme alanlarının en nadide ürünleri arasında yer alacaktır.

Yüksek dpi çözünürlükte baskı kalitesi ve canlı renkler ile yapılan her boyutta olabilmektedir. Firmamızın Tamamen fabrika üretimine geçmiş olmasından dolayı kumaş eni 3,20 cm olarak tek parça halinde baskı yapabilen ilk ve tek kırlangıç bayrak firması olmuş ve nadir bulabileceğiniz bir işletme olmaktadır. Tamamen sizin tercih ettiğiniz baskılı ve baskısız ürünleriyle son derece de kaliteli yapısı ile her zaman kendini koruyacak olan çeşitlerinde yırtılma, yıpranma, sararma veya baskı kalitesinde herhangi bir hata olmamaktadır.

Bayrakçı ürünleri müşterilerimizin istediği tüm özellikleri ile sağlanmaktadır. İster direkt poster olarak istenirse de logolu flama modelleri olarak hazırlanacak olan bu flamalar her zaman için yüksek koruma sağlayacak ve asla kendi yapısından bir taviz vermeyecektir.

Türkiye’nin Her Yerine kırlangıç bayrak İmalatı ve Satışı

Şimdiye kadar hiçbir yerde görmediğiniz geniş ebat ve birbirinden farklı model ve sınırsız renk seçenekleri ile bulabileceğiniz çeşitleri İnternet sayfamız üzerinden kolayca satın alabilir ve özel tasarım sipariş verebilir en kısa sürede de kargo aracılığı ile adrese teslim edilmektedir.

İster hesaba havale,ister kredi kartı ile ödeme,isterseniz de ürün tesliminde nakit ödeme şeklinde yapılacak olan ödemeler ile en uygun fiyatlara bir çok ürünlerine sahip olabilirsiniz.

Bayrakların birçok çeşidi olmaktadır. Kırlangıç bayrak da bu çeşitlerden bir tanesi olmaktadır. Normal bayrakların aksine aşağı doğru sallanan bu bayrağın birden fazla çeşidi ve boyutu bulunmaktadır. Direk boyuna göre bayrak boyları da değişiklik göstermektedir. Kırlangıç bayraklarının şekli, dikdörtgen şeklinde ve aşağı doğru sallanan kenarı iki üçgen şeklinde ya da tek üçgen şeklinde de olmaktadır. Bu bayrak kırlangıç Türk bayrağı olarak da geçmektedir.

Bu şekildeki bayraklara kırlangıç bayraklar denmektedir. Farklı direklere asılan bu bayrakların direklere göre farklı boyları olmaktadır. Bu boylar ise farklı yerlerde kullanım gereği görülmektedir.
Devamını Oku…