Seçim Bayrakları

Seçim Bayrakları Hakkında Genel Bilgi
Seçim Bayrağı
ÜRÜN ÖLÇÜLERİ

20×30 cm 30×45 cm 40×60 cm 50×75 cm 70×105 cm
80×120 cm 100×150 cm 120×180 cm 150×225 cm 200×300 cm
BÜYÜK ÜRÜN ÖLÇÜLERİ

300×450 cm 400×600 cm 500×750 cm 600×900 cm 900×1500 cm

Seçim Bayrağı İmalatı

Seçim bayrakları daha çok partilerin seçim dönemlerinde ihtiyaç duyulan, ebatları ve kumaş kaliteleri çeşitli durumlara göre değişiklik gösterebilen bayraklardır. Bir parti bayrağı üzerinde, partinin kendisine ait logosu ya da partinin sloganı yer alabilmektedir. Kimi zaman cumhurbaşkanı posteri, kimi zaman başbakan posteri ya da bunun gibi şekillerde karşımıza çıkabilen seçim bayraklarının ebatları nerede kullanılacaklarına göre değişiklik göstermektedir. Seçim bayrakları halka dağıtılmak üzere basılıyorsa ebatları küçük olmalıdır.

Parti bayrakları ve pek çok bayrak tipinde baskı tekniği dijital baskıdır. Kumaş ve kağıt üzerine, kaliteli bir şekilde yüksek çözünürlükte baskı işlemi gerçekleştirme konusunda oldukça başarılı olan dijital baskı aynı zamanda seri üretimler için de oldukça idealdir. Uzun yıllardan beridir bayrak üretimi gerçekleştiren firmamız, kaliteli kumaşlar ve pratik baskı teknikleri ile ihtiyacınız olan bayrak ve flamaları en kısa süre içerisinde adresinize teslim etmektedir.

Seçim Bayrağı Boyutları

Seçim bayrakları daha çok seçmenlerin rahat bir şekilde ellerinde tutabileceği şekilde küçük boyutlarda imal edilir. Tek kat saten kumaşa koyu baskı olarak imal edilen seçim bayrakları etrafı sarı, altın yaldızlı püsküller ile bezenmiş olarak da tasarlanabilmektedirler. Ancak bu tip ihtişamlı seçim bayrağı tasarımları genellikle parti binalarında kullanılmak üzere ortaya çıkartılmaktadır.

Seçim Bayraklarında Fiyat Farklılıkları

Seçim bayrağı fiyat farklılıkları genellikle tür ve kaliteden kaynaklanır. Tek kat saten kumaş kullanılarak üzerine hazır baskı kullanılan seçim bayrakları diğer ürünlere oranla daha ucuz olabiliyor. Çift kat saten kumaşa özel baskılı ve büyük boy poster şeklinde tasarlanmış seçim bayrakları diğer ürünlere göre daha farklı fiyatlar göstermektedir.

Sitemiz üzerinden de satışı gerçekleştirilen tüm bayrak ve flama ürünlerinde, En uygun ürünler genellikle ilkokul ürünleridir. Bu ürünlerin uygun olmasının sebebi boyutunun küçük ve kumaşının tek kat olmasıdır. Aynı zamanda küçük boyutlu olarak üretilip halka dağıtımı yapılacak olan seçim bayraklarında da oldukça uygun fiyatlar sunabilmemiz mümkündür.

Her türlü bayrak ve flama çeşitleri için sizleri firmamızın web sayfasına davet ediyoruz. Web sayfamızdan istediğiniz ürünün çeşitlerini ve fiyatlarının birebir görebilir, sormak istediğiniz her türlü soru için bize ulaşabilirsiniz.