Takdim Flaması

Takdim Flaması Hakkında Genel Bilgi

 

Takdim Flaması
ÜRÜN ÖLÇÜLERİ

10×15 cm 15×22,5 cm 20×25 cm 20×30 cm 30×45 cm

Takdim Flaması

Takdim Flaması Nedir Ve Nerelerde Kullanılır?

Takdim flaması, arka ve ön tarafı saten kumaş olarak, dilediğiniz renk seçenekleriyle, firma ambleminizi taşıyor. Ürünümüzde kumaşların arasına sert karton yerleştirilerek kumaş sabitliği sağlanıyor. Püsküllü veya tercihinize göre püskülsüz olarak ürettiğimiz ürünümüzün püsküllü olması durumunda; püsküller dikilerek sabitleniyor. Kumaş özelliği olarak, özel ilaçlanan suyla rengi ve baskısı bozulmayan ve güneşli ortamlarda solmayacak şekilde ürünlerimizi üretmekteyiz. Ürünün ebatları özel bir tercihiniz var ise ona uygun olarak tasarlayıp üretim yapmaktayız. Özel ebat tercihiniz yok ise standart ebatta modellerimizle de size seçenek sunup, tercih ettiğiniz seçenek ile ürünü en kısa sürede hizmetinize sunmaktayız. Ürün şekli olarak üçgen veya beşgen geometrik şekillerinde yine sizin talebiniz doğrultusunda arzuladığınız ürünü hizmetinize sunmaktayız. Ürünün baş kısmına geçirilen kartona astığımız ip sayesinde kullanmayı planladığınız etkinliklerinizde kurulumu ve etkinlik bitiminde toplanması son derece pratik olacaktır. Ürünün tasarımını siz yapmak isterseniz; mail yoluyla bize ulaştırdığınız tasarım yine beklentinizi karşılayacaktır. Tanıtım fuarlarında, kapalı ve açık alanda organize edilen tanıtım günlerinde, spor etkinliklerinde,kurumlar ve dernekler tarafından düzenlenen yardım günlerinde, düzenlediğiniz toplantılarda, sponsoru veya temsilcisi olduğunuz etkinliklerde kullanabilirsiniz.
Neden Takdim Flaması Kullanmalısınız?
Günümüzde reklam yapmak kadar, yapılan reklamın kalitesi ve gösterişi de reklam yapan firmanın hedeflediği reklam amacına ulaşmasında ekstra etki yaratmaktadır. Bu aşamada tercih edeceğiniz görsel şekli de etkili reklam arayışınızda aşırı önem taşımaktadır. Biz size kaliteli bir duruşla akıllarda yer edinmeyi ve kullanılan platformda dikkat çekmeyi sağlıyoruz takdim flaması ürünlerimizle.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Güven vaad eden firma anlayışıyla müşteri memnuniyetini öncelik edinen profesyonel ekip çalışanlarımızla size sunacağımız hizmette önceliğimiz sizin tercihleriniz olacaktır. Profesyonel ve önceliği para kazanmak değil, memnun müşteri kazanmak olan ve size her anlamda tatmin edici hizmet sunmak olan firma bünyemizde üretilen takdim flaması beklentilerinizin üzerinde olacaktır. Hizmetimizde sunduğumuz birinci sınıf kalite, uygun fiyat, zamanında iş teslimi, ürünümüzün arkasında duruşumuzla, profesyonel ve iş ahlakı nedir bilen çalışanlarımızla bizden memnun kalacağınızı garanti ediyoruz.