Masa Bayrağı

Masa Bayrağı Hakkında Genel Bilgi
Masa Bayrağı

ÜRÜN ÖLÇÜLERİ

Masa Bayrağı Standart ölçüdür ölçüsü: 15×22,5 cm’dir.

T ve L Masa Bayrağı Standart ölçüdür ölçüsü: 80×30 cm’dir

Masa Bayrağı

Neredeyse her alanda kullanılan bayrak çeşitlerinin boyutu ve fiyatı da değişiklik gösterebilir. Günümüze en çok kullanılan bayraklardan bir tanesi de masa bayrağıdır. Masa bayraklarının kullanım alanları oldukça fazla. Aynı zamanda kullanılacağı yere göre masa bayraklarının ölçüsü de boyutu da değişiklik gösterebilir. Ülkemizde bulunan pek çok okula, şirkette ve üst düzey makamlarda Türk bayrağı bulundurma zorunluluğu var. Çeşitli bölümlerde bu bayraklar kullanılıyor. Masa bayrakları ile bir ya da ikili olarak kullanılabiliyor. Gerek kurum logolu bayraklar gerek ise firma bayrakları Türk bayraklarının yanında yer alıyor.

Masa Bayrağı Kullanım Alanları ve Özellikleri

Masa bayrağı genel anlamda ülkemizde bulunan bir çok okulda, şirkette, üst düzey makamlarda bulunma durumunda ve de Türk bayrağı, şirket bayrağı (logolu bayrak) ve de diğer ülke bayrakları olarak görülme durumundadır.

Kullanım Durumu

Bu bayrak tarzları genel olarak iç mekanlarda ve masa üstünde genel bayrak olarak kullanım durumundadır. Metal direkler ile kullanımı uygun olmaktadır. Standart ebat olarak 15 x 22,5 cm uzunluğunda olmakta ve de polyaster saten kumaş kullanımı ile çift yönlü bir biçimde imal edilme durumundadır.

Baskı türü olarak ise serigrafi, empirme baskı ve de digital baskı teknolojisi ile yapılmaktadır.

Kullanılan Yerler

Genel olarak kamu kurum ve kuruluşları ofisleri, toplantı odaları ve de ofisleri, uluslararası toplantı salonları, fuarlar, holdingler, dernekler, siyasi partiler, basın ve yayın kuruluşları, özel sektör çalışma masaları, Türk Silahlı Kuvvetleri ofisleri, vs tüm ofis ve şirket anlamında devlet ve özel olarak hemen hemen her yerde bu bayrak türü yani masa bayrağı yaygın olarak kullanılmaktadır.

Tüm bayrakların her türlü bayrak üretimi İstenilen sayı kadar üretim firmamız flama bayrak ile gerçekleşmektedir. Her türlü renk ve de şekilde özel üretimler kişi ve şirket isteklerine göre gerçeğe dönüşebilir. Üretim en uygun kumaşlara en doğal ve eşsiz renkler eşliğinde yapılmaktadır.

Sanılanın aksine bayrak yapım aşaması son derece zordur ve de gayret ve emek gerektiren bir iş olmaktadır. Her türlü ölçü çok iyi ayarlanmalı ve kumaşlar son derece kaliteli ve dayanıklı olmak durumundadır.

Yurt içi toptan ve de perakende satış mümkün olmaktadır. Bununla beraber yurt dışı bir çok ülke bazlı olarak da toptan ve de perakende satış durumu söz konusu bir durumdur.

Masa bayrağı üretimi konusunda çığır açmış olan firmamız size son teknoloji kullanımı ve eşsiz ve benzersiz kumaşları ile dayanıklı, sağlam, yırtılmaz olarak hizmet vermekte ve de deneyimli ve işinde uzman elemanlar yardımı ile karşınıza çıkmaktadır.
Devamını Oku…