Dernek Bayrağı

Dernek Bayrağı Hakkında Genel Bilgi
Dernek Bayrakları

FLAMA BAYRAK ÖLÇÜLERİ

40×100 cm 50×100 cm 50×120 cm 50×150 cm 50×200 cm
60×180 cm 65×200 cm 70×200 cm 70×250 cm 75×300 cm
100×300 cm 100×400 cm 150×400 cm 150×500 cm 200×800 cm

 

ÜÇGEN BAYRAK ÖLÇÜLERİ

15×22,5 cm 20×30 cm 25×35 cm 30×45 cm 40×60 cm
50×75 cm 70×105 cm 80×120 cm 100×150 cm 150×225 cm

Bayraklar Sizin Yerinize Konuşsun!

Bayraklar duyguları, düşünceleri aktarmada kullanılan en önemli simgelerden biridir. Kimi zaman bir milleti temsil ederler kimi zamanda insanların vermek istediği her şeyi bir görüntü de aktarabilirler. Bu yönlerinden dolayı günümüzde pek çok kurum ve dernek, bayrak kullanmaktadır. Firmamız ise derneklerin ihtiyacı olan dernek bayrakları basımında da hizmet vermektedir. Derneğinizin yansıtmak istediği bütün düşünceleri ve duyguları tek seferde ortaya koyacak olan bu bayraklar ile sizde organizasyonlarda, davetlerde ve çeşitli alanlarda kendinizi tam anlamıyla ifade edebilirsiniz. Bayrağınızı kaliteli bir şekilde sunmak istediğinizde doğru adres ile karşılaşmak ve basımlarda sorun yaşamamak istiyorsanız bizi ziyaret edin.

Bayrağın Doğru Adresi!

Bayrak basımı konusunda öncü olan ve sizlere her zaman en iyi bayrakları sunan adresimizden dernek bayrakları, kağıt bayraklar ya da sopalı bayrak hizmeti alabilirsiniz. Basımda kullandığımız malzemelerin her biri özenle seçilmektedir ve birinci sınıf malzemeler kullanılmaktadır. Bu sayede bayraklarınız canlı renklerde ve uzun süre kullanılabilir özellikte olmaktadır. Ayrıca bayraklarınızın basımı sırasında büyük bir titizlik gösterilmektedir. Her zaman nasıl daha iyi sonuçlar alınabileceğine odaklanan ekibimiz basım hatalarını ortadan kaldırmak amacıyla tek tek basım kontrolü yapmaktadır. Bayrakları inceleyerek ve paketleyerek size gönderen ekibimizden hizmet almak için online adresimize tıklayabilir ya da telefon numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Bayraklarınızı Bütçenize Uygun Basıyoruz!

Bayrak basımı hizmeti almak için firmamızı aradığınızda sizlere her zaman en iyi şekilde hizmet vermek isteyen bir ekibi bulacaksınız. En kaliteli üretimleri sunmayı amaçlayan ekibimiz hazırlayacağı bütün bayraklar için sizden uygun ücretler talep edecektir. Dernek bayrakları konusunda da güvenebileceğiniz ve fazla ücret ödemeyeceğiniz adresimizden kaliteli hizmet alabilirsiniz. Ekibimizin tamamı bayrak basımı konusunda deneyimli kişilerden oluşmaktadır. Ayrıca sizlere kısa sürede fazlaca basım yaparak da yardımcı olacak olan ekibimiz acil siparişlerinizi de büyük bir hızla ve titizlikle teslim edecektir. Bayraklarınızla derneğinizi yaşatmak ve tanıtmak isterseniz sizlerde bizden kaliteli hizmet alabilir ve fazla ücret ödemek yerine hesaplı olanı seçebilirsiniz. Bu fiyatlara bu kaliteyi başka yerde bulamayacağınız için sizleri de bayrak dünyamıza bekliyoruz.

Dernek Bayrağı Özellikleri

İstenilen her renkte ve her ebatta dernek bayrağı üretilebilmektedir. Dijital baskı tekniği ile saten ve raşel kumaş kullanılmaktadır. Bayrak imalatı her şeyden önce beceri, dikkat ve tecrübe gerektirmektedir. Kumaş kesimi, bayrağın üzerine uygulanacak olan sembol veya amblem grafik çalışması çok iyi olmalıdır. Bayrak imalatında grafik çalışması, baskı kalıbı ve renk kodlarına varıncaya kadar her işlem titizlikle ve dikkatle yapılmalıdır.

Dernek bayrakları genel olarak tanıtım ve reklam amacı ile yaptırılmaktadır. İç mekanlarda kullanılan bayraklar ve dış mekanlarda kullanılan bayraklar farklı şekillerde üretilmektedir.