Makam Bayrağı

Makam Bayrağı Hakkında Genel Bilgi

Makam Bayrağı

ÜRÜN ÖLÇÜLERİ
Makam Bayrağı Standart ölçüdür ölçüsü: 100×150 cm’dir.

Makam Bayrağı Özellikleri

Geçmiş dönemlerde sadece devlet kurumları içerisinde görebildiğimiz makam bayrağı günümüzde binlerce özel firmanın tanıtım ürünü olarak kendisine yer bulmaya devam etmektedir. Bayrak şirketlerin makam bölümleri içerisinde, lobi ve danışma kısımlarında yer almaktadır. Türkiye’de standart olarak kullanılan Makam bayraklarının ölçüleri; 100 x 150 cm olarak kabul edilmiştir. Bayrak şirketimiz makam bayrakları üretimi konusunda birçok firmanın gerçekleştirdiği tek baskı faaliyetlerinden ziyade kaliteli ve dayanıklı olabilmesi adına çift kat baskı yöntemine yer vermiştir. Firma ve kurumların istekleri doğrultusunda bayrak kenarlarında simli veya püsküllü olacak şekilde farklılaştırmalar yapılmaktadır.

Kulanım Alanları

Makam bayraklarında kullanılan kumaşlarımız müşterinin isteğine göre parlak veya mat saten kumaş ile üretilmektedir. Bayraklarımız ile beraber mekânlarınız da makam bayrağı asmanız için isteğe göre direk kısımları farklı çeliklerden yapılabilmektedir. Günümüzde en çok tercih edilen bayrak çeşitleri içerisinde pirinç ya da kromdan imal edilmiş ürünler yer almaktadır. Bayrakların en çok kullanıldığı yerler resmi kurumlardır. Bayrak çeşidi içerisinde pirinç ve krom olmaz üzere iki çeşit bayrak direği yer almaktadır. Dilerseniz bayrak direklerini makam bayrağı ile beraber satın alabilirsiniz. İnternet üzerinden satılan makam bayrak modelleri çeşitlerimizi fabrikamızda imal ediyoruz. Bayrak adından da anlaşılacağı üzere makam odalarının vazgeçilmezleri arasındadır. Bu bayraklar size prestij kazandırmaktadır.

Bayrak Alırken Nelere Dikkat Edilmesi Gerekir

Bayrakların asılacağı direklerin kaliteli ve uzun ömürlü olmasına dikkat edilmelidir. Kalitesiz malzeme içeriğinden üretilmiş makam bayrağı direkler kimyasal temizlik malzemeleri ile temizlenmesi durumunda renk solmaları oluşabilmektedir. Pirinç ya da krom malzemelerin son bitiş kısmında uygulanan sıvama işlemi olarak tabir edilen kimyasal faaliyetin özensiz ve kalitesiz şekilde oluşturulması durumunda zamanla direğin çatlamasına neden olur. Kalitesiz olarak baskı yapılan yerlerde baskı resimler ve makam bayrakları istemiş olduğunuz renk tonlarında yer almayabilir. Kötü malzemelerin kullanıldığı ürünlerde dikiş tek yöne doğru olduğunda dolayı uzun süreli bir kullanım imkânı oluşturmaktadır. Bayrak üretim şirketimizin bünyesinde yer alan bayraklar ihtiyaçlarına cevap verebilecek nitelik kaliteli ürünlerden üretilmektedir. Bu nedenle herhangi bir sorun yaşamanız durumunda firmamızın garantisi altına girebilmektedir.