Makam Bayrağı

Makam Bayrağı Hakkında Genel Bilgi

Makam Bayrağı

ÜRÜN ÖLÇÜLERİ
Makam Bayrağı Standart ölçüdür ölçüsü: 100×150 cm’dir.

Makam Bayrağı

Günümüzde bayrak üretimi yapan firmalar hızla artıyor. Bu noktada önemli olan kaliteli ve en iyi bayrağı üretebilmek. İstek ve ihtiyaçlar doğrultusunda pek çok farklı bayrak çeşidi bulunuyor. Gönder bayrağı, yelken bayrak, makam bayrağı gibi barak çeşitleri yer alıyor. Bu nedenle gerek resmi kurumların gerek ise özel firmaların bayrak ihtiyaçları olabiliyor. İstek ve ihtiyaçlar doğrultusunda bayrak üretimleri yapılıyor. Burada önemli olan doğru bayrak çeşidini seçmek. Aynı zamanda reklam ve tanıtım için de üretilen bayraklar bulunabiliyor. En çok ise makam bayrağı isteği oluyor. Makam bayrağı üretimi de dikkatli şekilde yapılıyor.

Makam Bayrağı Özellikleri

Geçmiş dönemlerde sadece devlet kurumları içerisinde görebildiğimiz makam bayrağı günümüzde binlerce özel firmanın tanıtım ürünü olarak kendisine yer bulmaya devam etmektedir. Bayrak şirketlerin makam bölümleri içerisinde, lobi ve danışma kısımlarında yer almaktadır. Türkiye’de standart olarak kullanılan Makam bayraklarının ölçüleri; 100 x 150 cm olarak kabul edilmiştir. Bayrak şirketimiz makam bayrakları üretimi konusunda birçok firmanın gerçekleştirdiği tek baskı faaliyetlerinden ziyade kaliteli ve dayanıklı olabilmesi adına çift kat baskı yöntemine yer vermiştir. Firma ve kurumların istekleri doğrultusunda bayrak kenarlarında simli veya püsküllü olacak şekilde farklılaştırmalar yapılmaktadır.

Kulanım Alanları

Makam bayraklarında kullanılan kumaşlarımız müşterinin isteğine göre parlak veya mat saten kumaş ile üretilmektedir. Bayraklarımız ile beraber mekânlarınız da makam bayrağı asmanız için isteğe göre direk kısımları farklı çeliklerden yapılabilmektedir. Günümüzde en çok tercih edilen bayrak çeşitleri içerisinde pirinç ya da kromdan imal edilmiş ürünler yer almaktadır. Bayrakların en çok kullanıldığı yerler resmi kurumlardır. Bayrak çeşidi içerisinde pirinç ve krom olmaz üzere iki çeşit bayrak direği yer almaktadır. Dilerseniz bayrak direklerini makam bayrağı ile beraber satın alabilirsiniz. İnternet üzerinden satılan makam bayrak modelleri çeşitlerimizi fabrikamızda imal ediyoruz. Bayrak adından da anlaşılacağı üzere makam odalarının vazgeçilmezleri arasındadır. Bu bayraklar size prestij kazandırmaktadır.
Devamını Oku…