Takım Bayrağı

Takım Bayrağı Hakkında Genel Bilgi
ÜRÜN ÖLÇÜLERİ

50X70 cm 70X105 cm 80X120 cm 100X150 cm 120X180 cm 150X225 cm
200X300 cm 300X450 cm 400X600 cm 500X750 cm 600X900 cm

Takım Bayrağı

Bayraklar her zaman milleti temsil etmektedir. Ülkeyi en iyi şekilde temsil etmesinden dolayı bayrakların kutsal bir görevi de bulunmaktadır. Devlet ya da özel kurumların bayrakların olması ile beraber günümüzde kulüplerde de bayraklar yer almaktadır. Türkiye’de sporun önemi büyük olmasından dolayı erkek bayan ayrımı olmadan takım bayrağına büyük bir önem verilmektedir. 

Flama Ve Bayrak

Dünya genelinde futbol en çok takip edilen spor dalı olarak bilinmektedir. Sürekli olarak büyüyen bu sektörde oldukça fazla takım yer almaktadır. Takımların tamamının kendine özel bayrağı bulunur. Bayrak çeşitleri genelde takım bayrağı olarak adlandırır. Kulüp bayrakları dünya üzerinde yer alan tüm takımlar üzerine kurulmuştur. Kulüplerin bayrakları renk ve şekil bakımından farklı olarak bulunur. Ülkemizde değişkenlik gösteren bayraklar farklı anlamları içerisinde barındırmaktadır. Tutmuş olduğu takıma ait olan takım bayrağı maç esnasında ellerinde sallayan taraftarların her zaman için önemlidir. Maç esnasında takımını simgeleyen bayraklar ile insanlar maçlara giderek takımına büyük bir destek vermektedir. Özellikle derbilerde bayraklar oldukça fazla kullanılır. Büyük maçlarda en büyük öğelerden bir tanesi de takım bayrağı olarak yer almaktadır.

Bayrak Üretimi

Şirketimiz son teknolojik donanımlı dijital baskı makinesi ile takım bayraklarının seri üretimini ve satışını yapmaya devam etmektedir. Bayrak çeşitleri konusunda siparişlerinizi her zaman bizlere bildirebilirsiniz. Kısa zamanda üretimi yapılan kulüp bayrakları en uygun fiyat aralıklarında sizlere sunulmaktadır. Satın aldığınız bayrakları isteğinize göre farklı boyutlarda bastırabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey internet üzerinden firmamızla iletişime geçmektedir. Şirketimiz her anlamda sizlere yardımcı olmaya devam etmektedir. Tutmuş olduğunuz takımın bayrağını dilediğiniz büyüklükte basılabilmektedir. İstediğiniz bir tasarım veya yazıyı ise takımınıza özel olarak dizayn ederek size ulaştırıyoruz. Şirketimiz içerisinde her ebat ve her boyda takım bayrağı satışı gerçekleştirilmektedir. Özellikle Türk bayrağı günümüzde en çok satılan bayrak türüdür. Milli maçlarda bu bayraklar büyük bir coşku ile dalgalandırılmaktadır. Sizde maçta ya da dışarıda takımınıza en büyük desteği verebilmek için internet aracılığı ile sitemizle iletişim kurabilir ve istediğiniz boyutlarda bayrak çeşitlerine hemen ulaşabilirsiniz.